Poligrāfija ›       Brendings ›       Zīmēšana/dizains ›       Web-baneri
Vides reklāma ›       Reklāmas suvenīri ›       Foto ›       Portfolio

Svētku, kāzu organizatoriem, vedējiem

Piedāvājam izveidot dizainu un nodrukāt:

kā arī palīdzēsim izveidot citas lietas, kas padarīs jūsu svētkus neaizmirstamus!

Ielūgumi

Pasākumu un semināru organizēšanā, tāpat kā bez pasākuma programmas sporta spēlēs, neiztikt arī bez ielūgumiem, kā arī kāzas nav iedomājamas bez ielūgumiem. Piedāvājam izstrādāt kāzu ielūgumus un galda kartes vienotā stilā, kā arī tādā pašā stilā veidot grādīgo dzērienu etiķetes kāzām, kāzu avīzes, pasākumu programmas, diplomus, goda rakstus, atzinības rakstus utt..

Ielūgumus tāpat kā kartītes var veidot dažādi, dažādos dizaina stilos uz dažādiem materiāliem un dažādās tehnoloģijās – pamatā, lai zinātu kā veidot dizainu, kādu drukas tehnoloģiju izvēlēties un kādas būs izmaksas, ir jāsāk ar nepieciešamā daudzuma noskaidrošanu.

Arī ielūgumus var viedot tikai digitālajā formātā nosūtīšanai uz e-pastu, izvietošanai mājaslapā vai kādā no sociālo tīklu foto galerijām.

Kāzu, svētku un pasākumu avīzes

Piedāvājam vizualizēt jūsu idejas un kopīgi radīt interesantu un pievilcīgu kāzu avīzi!

Varam izstrādāt vienotā stilā ar kāzu alkoholisko dzērienu etiķetēm, kā arī veidot ielūgumus, galda kartes.

Ir divu veidu kāzu avīzes - sienas avīze un mazā drukātā kāzu avīze. Sienas avīzi visbiežāk veido kolāžas tehnikā uz A1 vai A2 formāta bieza kartona. Sienas avīzi iespējams nodrukāt lielformāta drukā. Mazo drukāto kāzu avīzi veido košu, drukā digitālās drukas tehnikā. Pats galvenais kāzu avīžu izveidē ir jautrs, interesants saturs un pievilcīgs noformējums ar fotogrāfijām un dzīvespriecīgām ilustrācijām.

Iespējams izveidot avīzi, kuru nedrukā, bet to izplata ievietojot web-lapā, no kuras var lejupielādēt šo E-avīzi, vai arī to pa tiešo nosūta uz e-pastu cilvēkiem. E-avīze parasti tiek sagatavota *.pdf formātā, E-avīzē iespējams iestrādāt arī linkus uz ārējiem resursiem - citām web-lapām. E-avīzi maketē uz A4 formāta, lai lasītāji nepieciešamības gadījumā varētu arī izdrukāt.

Līdzīgi kā kāzu, svētku avīzi var veidot pasākuma programmu - avīzes veidā, e-avīzes veidā, vai vienkārši noformējot pasākumu plānu atbilstoši tā tematikai un eksportējot *.jpg formātā sūtīšanai uz e-pastiem, vai izvietošanai mājaslapā, vai kādā no sociālo tīklu foto galerijām.

Augstāk minētās pasākumu programmas, kāzu avīzes, e-avīzes var veidot arī kā slaidšovu prezentācijas.

Etiķetes alkohola pudelēm dāvanām kāzās

reklāma ŅedvižimostjKāzās vienmēr neviens nav izticis bez kāda grādīgā dzēriena, kur nu vēl bez dzirkstošā šampanieša! Tāpēc vedēji paralēli visiem citiem kāzu sagatavošanās darbiem pievērš uzmanību arī šampanieša pudeļu noformējumam. Alkohola pudeles etiķete ir mīļš papildinājums, kas ļaus jau zināmam alkoholam pārtapt par kāzu mīlas dzērienu. Lai šo pārvērtību panāktu, vajag mazliet izdomas un nedaudz pūles, lai par etiķeti vēl ilgi atcerētos kāzu viesi un jaunais pāris.

Kā pareizāk izveidot šādu etiķeti?

1.Jāizdomā, kas uz pudeles būs rakstīts - kas priekšā un kas aizmugurē.
2.Jāizvēlas, vai budžets liek darīt visu pašiem, vai ir iespēja pasūtīt dizainu, kas atbilst kāzu tematikai, pie profesionāla dizainera. Tas pats sakāms arī par izpildījumu - vai tiks drukāts uz printera, vai arī tiks pasūtīta kvalitatīva druka, pēcapstrāde - reljefspiede, folija karstspiedē, izciršana vai citi samērā dārgi luksusa knifiņi.
3. Dizainam var izmantot klasiskos kāzu simbolus - gredzenus, dūjas, ģimenes ģērboni vai jaunlaulāto iniciāļus utt., vai arī jaunlaulāto romantisku foto, jebšu izdomāt specifisku noformējumu kāzu atrakciju tēmas garā.
4. Pavisam noteikti uz pudeles vajadzētu izvietot līgavas un līgavaiņa vārdus, kā arī kāzu datumu.
5. Ieteiktu izvairīties no tumšām krāsām etiķetes fonā (īpaši, ja drukāts tiek "pa lēto"), ne tikai kvalitātes apsvērumu dēļ, bet arī tīri no emocionālā viedokļa - kāzas taču ir laimes apstarots notikums!
6. Izdomājiet dzērienam interesantu, jautru nosaukumu. Vieni no populārākajiem kāzu dzērienu nosaukumiem: Vīramātes rūgtais, Vīramātes drapītes, Vīramātes brūvējums, Sievasmātes strebeklis, Sievasmātes uzlējums, Sievastēva rūgtais, Nevainības dzēriens, Mīlas dzira, Mīlas eliksīrs, Laulāto rūgtais, Stiprais līgavainis, Sūrā Vecpuiša dzirkstošais, Vecpuiša asaras, Vecmeitas sapnis, Kāzu šampanietis, Pusnakts romance, Kaislīgais skūpsts, Saldā mīla, Saldā eiforija, Dzirkstošā kaisle.

Pie mums Jūs varat pasūtīt individālu etiķešu dizainu par godu saviem svētkiem.

 

Kontakti

SIA B-STYLE
GSM: 26577855, 28310079
e-pasts: info@logotype.lv