Poligrāfija ›       Brendings ›       Zīmēšana/dizains ›       Web-baneri
Vides reklāma ›       Reklāmas suvenīri ›       Foto ›       Portfolio

Sienas kalendāri ar jūsu reklāmas informāciju

Sienas kalendāri - tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Kalendāru sekcijas ir savienotas ar metāla spirālēm. Noplēšamās kalendāru lapas satur mēnešu un nedēļas dienu nosaukumus latviešu, angļu un krievu valodās, mēness fāzes, nedēļu numerāciju, vārda dienas un informāciju par LR valsts svētkiem un atzīmējamām dienām. Kalendāri ir ērti saliekami, aprīkoti ar metālisku actiņu un iepakoti caurspīdīgā polietilēna maisiņā.

Cenas

Maketēšana un Dizains

Cenas parasti tiek aprēķinātas aptuveni pēc laika, pēc sarežģītības, kā arī pēc pieejamajiem (klienta iesniegtajiem) materiāliem un klienta vēlmēm, jo klientu vēlmes ir ļoti dažādas un pie viena maketa pavadītais laiks arī ļoti atšķiras (piem. ir situācijas, kad klients nezin precīzi savas vēlmes un maketā tiek manītas daudzas fotogrāfijas, katrai tiek veikta apstrāde), cenu nosakām parasti pēc tam, kad iesniegti materiāli (fotogrāfijas jpg formātā (būtisks ir izmērs ~1Mb), teksts wordā, logotips vektorgrafikas formātā (ai, cdr, eps) vai labā jpg / tif kvalitātē (jāpārzīmē vektorgrafikā) un ar klientu izrunāts par viņa vēlmēm.

Vērā ņemami faktori:

1) vai ir visi maketa izveidei nepieciešamie materiāli?

2) vai ir nepieciešama fotogrāfiju izgriešana no fona, sarežģītu fotokolāžu izveide, vai ir nepieciešama foto retušēšana, foto bankas fotogrāfiju pirkšana, vai nepieciešamas fotogrāfijas no mūsu arhīva, fotogrāfa izbraukums pie klienta.

3) Cik steidzami nepieciešams veikt maketa izstrādi un drukas darbus?

Sienas kalendāru drukas cenas

ir atkarīgas no izvēlētā Sienas kalendāra tipa, reklāmas bloku skaita utml.

Vairāk informācijas par kalendāru veidiem un drukas cenām skatīt šeit.

 

Kontakti

SIA B-STYLE
GSM: 26577855, 28310079
e-pasts: info@logotype.lv ; kaspars@logotype.lv