GRIBI BŪT LIETAS KURSĀ?


Vārds
E-pasts

Nepalaid garām –
Pieraksties jau šodien!
risinājumi izdevīgi laiks ir nauda

Risinājumi


Bukleti ir neaizstājams palīgs Tavā darbā. Nav iedomājamas izstādes un prezentācijas bez bukletiem. Bet vai Tavi klienti saņem Jūsu firmas bukletu, kad piegādājat preci?
Buklets ir veids kā ērti un saprotami pasniegt informāciju esošajiem un potenciālajiem klientiem par Jūsu pakalpojumiem, iepazīstināt viņus ar Jūsu piegādātajām precēm, informēt par īpašajām akcijām. Ja Jums ir nepieciešami pievilcīgi reklāmas bukleti, kas strādā Jūsu labā, ja plānojat tos pasūtīt, ja meklējat labākos risinājumus – pierakstieties saņemt mūsu īpašos piedāvājumus.

Izdevīgi


2014. gadā Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta. Kā plānojat piesaistīt tūristus? Bez reklāmas mūsdienās nekas nenotiek.
Vēlaties efektīvu reklāmu ar ierobežotu budžetu? Arī darbā ar pastāvīgajiem klientiem reklāmas buklets vai skrejlapa ir labākais risinājums, jo kvalitāte + cena + izglītoti klienti = atdeve un peļņa. Izmanto piedāvātās akcijas – un varēsi nopelnīt vairāk.
Atceries – buklets, skrejlapa nav vienkārši papīra lapa! Tas ir labs ieguldījums preces / produkta atpazīstamībā un Tava uzņēmuma attīstībā.

Taupi laiku – laiks ir nauda!


Pirms turpini tērēt stundām savu laiku, meklējot interneta plašumos dažādākos piedāvājumus, rīkojot „lētāko cenu / zemākās kvalitātes” konkursus un citus neefektīvus iepirkumus, apstājies – veltī pāris sekundes, ietaupi savu laiku un naudu nākotnē.
Pieraksties, un turpmāk esi lietas kursā par labākajiem piedāvājumiem. Saņem tos tieši savā e-pastā – atceries, ka Tavs laiks ir nauda.
Poligrāfija, reklāmas bukletu druka, dizains un maketēšana ir mūsu darbs – mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt!

GRIBI BŪT LIETAS KURSĀ?


Vārds
E-pasts

Nepalaid garām šo iespēju –
labākie piedāvājumi Tev!