Poligrāfija ›       Brendings ›       Zīmēšana/dizains ›       Web-baneri
Vides reklāma ›       Reklāmas suvenīri ›       Foto ›       Portfolio

Brošūras

Ja jūs vēlaties konkrētāk un vairāk pastāstīt par savu kompāniju, piedāvātajām precēm / pakalpojumiem, tad jums būs nepieciešamas brošūras. Brošūra ir kā neliela grāmatiņa mīkstajā sējumā (parasti brošūrā ir vairāk nekā 4 lpp., bet ne vairāk kā 48 lpp.), kas sašūta ar skavām.

Brošūru satura veidošana – parasti brošūrās izvieto kaut ko līdzīgu BUJ (FAQ), tas ir atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kuri var rasties jūsu pircējiem un klientiem vai potenciālajiem sadarbības partneriem, par jūsu ražotajām precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem.

Brošūru var veidot kā reklāmas produkciju - kā preču katalogu, reprezentablu, pilnkrāsu drukā drukātu, bagātīgi ilustrētu, uz laba kvalitatīva papīra vai pat drukātu uz dizaina papīra, taču mēdz būt arī informatīvās (tikai teksti, melnbaltas) un izglītojošās brošūras, kādas mēs visbiežāk redzam izvietotas valsts iestādēs.

Piedāvājam izveidot brošūru dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm un nodrukāt brošūras Jums nepieciešamajā tirāžā.

reklāma ŅedvižimostjBrošūru dizains var aizņemt dienu (parasta, bez daudzām ilustrācijām un fotogrāfijām) vai pat vairākas dienas, atkarībā no dizaina sarežģītības, fotomateriālu apstrādes nepieciešamības un sarežģītības. Brošūru dizains nav tikai skaista vāka izveide un fotogrāfiju izvietošana. Brošūras dizains, sevī ietver brošūras kopējā dizaina izstrādi, fona tekstūras izveidi un krāsas izvēli, krāsu korekciju, attēlu apstrādi, foto izgriešanu no fona, lappuses izveidi (ar lappuses izveidi saprot arī drukājamās lappuses formēšanu, kas ietver galveņu, kājeņu, kolonnu, lappušu numuru, robežsvītru, grafikas un teksta izvietošanu), teksta izvietošanu un formatēšanu maketā (teksta formatēšana ir teksta sagatavošana veidā, kas piemērots dažādām izdrukas formām, piem., rindkopu veidošana, virsrakstu centrēšana, sadalīšana lappusēs), efektu pielietošanu attēliem un tekstiem.reklāma Ņedvižimostj

Brošūras var skavot ar parastajām skavām, bet, ja ir paredzēts, ka brošūru iesies mapē ar ātršuvēju vai izvietos reģistru mapēs, tad ērtāk ir izgatavot brošūras ar eiroskavām (figurālajām), kuras atvieglos to ievietošanu lielajās dokumentu mapēs. Kā redzams attēlā, tad skavu forma būtiski atšķiras.

Brošūru drukai parasti izmanto 150g/m² papīru, taču atkarībā no lappušu skaita un brošūras izmantošanas mērķa, papīra biezumu var mainīt, tāpat kā var drukāt vāku un iekšlapas vienāda biezuma, vai arī vāku drukāt atsevišķi uz biezāka papīra.

Ir iespējams brošūras iesiet arī ar spirāli, taču tad izmanto vismaz 170 g/m² biezu papīru. Šādu iesiešanas veidu izmanto pārsvarā mazākām tirāžām, brošūrām ar lielāku lappušu skaitu.

Reklāmas brošūras, kas pieder pie korporatīvās reklāmas (informē vairāk par kompāniju, nekā par precēm), vai veic kādas 1 preces reprezentēšanas funkciju mēdz dēvēt par reklāmas prospektiem. Reklāmas prospekts atšķiras ar nelielu lappušu skaitu, tā galvenais mērķis ir spilgti un lakoniski reklamēt kādu atsevišķu pozīciju no visa piedāvāto preču klāsta. Tāda veida reklāmas prospekti satur konkrētāku, izsmeļošaku informāciju par preci vai pakalpojumu, ir papildināti ar shēmām, sīkiem, precīziem darbības principa aprakstiem, utml. Ja reklāmas prospekta mērķis ir reklamēt kompāniju, celt kompānijas imidžu, uzticību tai, radīt kompānijas pozitīvo tēlu, tad šādu reklāmas prospektu veido ar atbilstošu saturu – informācija par kompānijas izveidi, kompānijas vēsturi, aizņemamo tirgus daļu, grafiki, kas parāda pārdošanas apjomu / kompānijas izaugsmi, imidža bildes (image photo) – lielas, ilustratīvas, abstraktas, krāsainas, sepia toņos vai melnbaltas, augstas kvalitātes fotogrāfijas vai fotokolāžas. Šādi reklāmas prospekti-brošūras savā krāšņumā un izskatā var sacensties ar glancētajiem žurnāliem.reklāma Ņedvižimostj

Visizplatīkie brošūru formāti ir A5 (210X148 mm) un A4 (297x210 mm), taču iespējami arī citi formāti – piem. A6, 210x99 mm, 210x210 mm.

 

 

 

Nelielas bērnu grāmatiņas arī var veidot, drukāt un iesiet (brošēt) kā brošūras. Visbiežāk tā tiek drukātas nelielas krāsojamās grāmatas, mācību materiāli, uzdevumu burtnīcas utml. produkcija (šādi tiek veidota arī Lauku avīzes tematiskā avīze).

Kontakti

SIA B-STYLE
GSM: 26577855, 28310079
e-pasts: info@logotype.lv